Na wieczorny, dzisiejszy deser zostawiłem sobie mecz Bayern-Arsenal w LM.

Z tym że ta wyrównująca  z dziwacznie podyktowanego karnego.
Lewandowski wybijał piłkę z 11-tki,po rogu, a gość KOPNĄŁ GO w podeszwę. To Lewy był pierwszy "przy piłce" , a gość wmieszał się w całą zabawę.
Karny?
Nie do wiary ! Ja bym go nie zagwizdał..... he he he .
Jak już to z podobnie debilnej sytuacji ( ręka Anglika) powinien być karny dla Bayernu.
A pierwsza bramka meczu ( Roben) po prostu bajeczka. Poszukajcie sobie w necie, warto odpalić!

2 połowa
Sprawiedliwości stało się zadość.
Bayern dominuje i już nie patyczkuje się z Angolami. Lewy strzela, asystuje, bierze udział w zamieszaniu przy czwartej bramce, bo od niego się wszystko zaczęło.
Nie ma wątpliwości kto lepszy ( zresztą nie było takiej wątpliwości od początku meczu).
Najgorszy na murawie główny sędzia - ślepy jak kret, nie zauważył 2x ręki graczy Arsenalu w polu karnym i dwóch fauli na Lewandowskim. Bo takowe były, a reszta to filozofowanie o tym czy ziemia jest okrągła i czy "powiększony był obrys".
Sprawiedliwości stanie się zadość gdy Bayern strzeli 5 bramkę (piszę to w 68 minucie 2 połowy).

No i się doczekałem. Muller ,który w 85 minucie zmienił Lewego  strzela z zimną krwią  bramkę w 88 minucie.
Jest 5-1 !

Czyli LEPSZY wygrał i to zasłużenie, choć mógł i ustrzelić z 7-8 bramek.
Arsenal bezbarwny, skupiony na obronie i atakach typu "długa na skrzydło i biegamy, biegamy".
Musiałaby być chyba jakaś "katastrofa w ruchu drogowym" (modne ostatnio określenie) żeby Bayern przegrał w Londynie 4-0 czy 6-1, bo tylko takie wyniki dają awans Arsenalowi.
Po mojemu "pozamiatane".

A komentatorzy BT Sport - " Bayern Monachium crushing Arsenal".
 Dobrze tak tym "brexitom".
Do tego angielscy komentatorzy zarzucali Wengerowi że NIC nie reagował gdy "wynik uciekał" 1-1,2-1,3-1.... i sugerowali " tak bywa gdy trener za długo już w klubie" (Bielik uważaj, idziesz w kąt, wracasz się odbudować na wypożyczeniu do ...Ległej).

Na koniec skrót meczu Real-Napoli 3-1
Mógłbym zachwycać się  1 bramką dla Napoli, ale przebiła ją 3 bramka dla Realu (53'Casemiro), ale zresztą... poszukajcie powtórki, WARTO !
Co tu gadać najpiękniejsza LUTA Z CAŁEJ EDY w ty roku ( na razie).

Jak LM raczej mnie nuży ze względu na "stały zestaw bywalców" to akurat dzisiaj trudno było mówić u nudzie, bo w Monachium 6 bramek, w Madrycie 4 bramki i to się ogląda!