czwartek, 26 listopada 2015

SZCZAŁ W SŁUPEK -NĘDZA W WYKONANIU LECHA

gra LE

Włączyłem na pierwsze danie Krasnodar- Borussia Dortmund, od 70 minuty.
I niespodzianka bo Krasnodar prowadzi 1-0. Oczywiście BVB "dusi, dusi", ma słupek ( Mchitarajan), atakuje, Krasnodar nie wychodzi ze swojej połowy . Piszczek gra, schodzi w 80'.
Mecz kończy się po 94 minutach. I dowiaduję się po meczu jak padła bramka dla "ruskich" ( gra u nich ruski legionista Jędrzejczyk). Strzelili swojego gola z karnego już w 2' (!!!) .
Czyli BVB miało cały mecz by coś ugrać choć nie grał np Aubameyang.

Lech-Belenens  0-0

Patrząc na 11 Lecha widzę że Urban stosuje swoją sprawdzoną już "pucharową taktykę" czyli- wpuszczam swoich "cieniasów" ( Formella, Thomalla,Douglas-tak,tak, Dudka) i daję zadanie- po 1 połowie macie utrzymać "zero-zero".
Udało się to wielkim fuksem bo tak spieprzonego karnego (Beleneses w 40' za debilny faul kogo...Dudki) to ja dawno nie widziałem, do tego "piękna asysta bramkowa" Douglasa (pod bramką Burića). Tak naprawdę po tych 45 minutach, Portugalczycy prawie nic nie grając , powinni swobodnie prowadzić 2-0 i to "dzięki usłużności" Dudki i Douglasa.
Zresztą to nie Dudka, czy Thomalla są najsłabsi na boisku - jest nim beznadziejny Douglas. Jak dodamy do tego słabego jak niemowlę Formellę i chaotycznego Gajosa, to znowu mamy Lecha "grającego w niekompletnym składzie".
Skauci patrząc na grę Lecha mogą się tylko zastanawiać jak to się stało że TAKI Lech ograł Fiorentinę we Florencji.
Na razie , jeśli bramki nier strzeli Belenenses "z podania lechity" to zanosi się na "wypocony i wymęczony bezbramkowy remis", bo Kolejorz na razie "razi nieudolnością" bardziej niż okazjami bramkowymi, a strzał W BRAMKĘ to już okazja do cmokania z zachwytu

Nędzne statystyki.
Mecz "do zapomnienia", słaby i w zasadzie tyle o meczu.
Sprawdziło się co przypuszczałem że Urban będzie chciał dograć remis do 70 minuty a potem wpuścić "jakość".
Wpuścił Tetteha za Trałkę - 46'
        Pawłowskiego za Formellę - 65'
        Hamalainena za Thomallę - 74'

Nie było "presji kibiców" ( było ich tylu co kot napłakał na trybunach... może z 2 tysiące?) a Thomalla konsekwentnie pokazuje że nawet Freud mu nie poomoże bo to nie "problem w głowie" tylko "problem w umiejętnościach", a na to w tym wieku już nie ma lekarza.

Negatywne oceny - Thomalla, Formella, Douglas, Lovrencics - czyli ZERO
Niedostateczne oceny - Dudka, Pawłowski, Gajos - czyli JEDEN
Reszta dostaje ode mnie TRÓJĘ.
Nikt nie zagrał na ocenę dobrą... NIKT.... no może Kadar.
Chciałoby się powiedzieć... z czym do ludzi!

Statystyka tzw "strzałów" ( gdzie strzał zaliczony przeze mnie jako CELNY to w zasadzie podanie piłki do bramkarza).
Za to strzały niecelne to naprawdę strzały niecelne .. ot tak ze 2 metry nad bramką albo 5 metrów obok bramki!

Lovrencics  9' 16'
Douglas  13'
Formella  14'
Gajos  28' 40'
Dudka 30'
Pawłowski  67'  72' (słupek, zresztą nie po samym strzale ale po rykoszecie od gracza Belenenses)
Linetty 91' ( tak z 8 metrów ponad bramką!)