czwartek, 26 września 2013

SUMA SUMARUM 8+9

Korona- Górnik Zabrze  2-2
Pierwsza połowa ( jak ostatnio bardzo często się w lidze zdarza) mikroskopijna piłkarsko. Korona cofnięta, Górnik Zabrze bezradny. Po pierwszej połowie po jednym celnym strzału na zespól.
Aż pomyślałem, no chyba jednak nie dam rady do końca wytrzymać.
No i tu nagle od 70 minuty zaczęło się strzelanie - 0-1 (Nakoulma), 1-1 (Golański), 2-1 ( po znakomitej kontrze, ekstra podaniu Kiełba- grał chyba od 60') no i Gancarczyk w zamieszaniu podbramkowym na 2-2.
Trochę szkoda że tak się gra w Polsce przez 20 minut.

Teraz podsumowanie tego "ligowego tandemu" czyli kol.8+kol9.

Żeby nie było ( bo tabela typerska spłaszczyła się niemiłosiernie) podaję "przychody" każdego z typistów. PabLo= 5 Waldas=5 Goal,solokks,Mefju, Teresa= po 6,  piotrxxx=7 i Marcin który nachapał się na całego = 8.
Strasznie ta kolejka "niespodziankowa" o czym swiadczy kiepski , w sumie "urobek".
NIKT nie "celnął" przy meczach -Lech-Pogoń  Ruch-Śląsk, Śląsk-Cracovia, Widzew-Ruch.
"Królami tego polowania" były zespoły Ległej i Pogoni  (6 pkt). "sierotkami" Widzew i Podbeskidzie (ZERO punktów). Bramki 22-19. Nie było ŻADNEGO MECZU bez bramki!