wtorek, 21 lipca 2015

LUDOGOREC PADŁ- TEKST KU PRZESTRODZE

Ten mecz odpaliłem tradycyjnie po 60 minucie.
Pewnie i wcześniej się działo, bo sytuacja przed meczem wyglądała tak:
Ludogorec Razdgrad to czterokrotny mistrz Bułgarii. Co ciekawe do najwyższej ligi awansował niedawno , bo w 2011 roku i już w sezonie 2011/2012 był mistrzem!
Potem zdobył mistrzostwo w sez.- 2012/2013 i 2014/2015 ( pod trenerem Bruno Ribeiro-Portugalia).
 Mało?
W sez. 2013/2014 dotarł do 1/8 rozgrywek LE ,a w 2014/2015 grał w fazie grupowej,w Lidze Mistrzów!
Faworyt meczu Razgrad- FC Milsami Orhei (kurde gdzie to jest?Na bank w Mołdawii bo to mistrz tego kraju) wydawał się być JEDEN!
A tu proszę- w meczu w Bułgarii Ludogorec przegrał 0-1.
Niby nic, bo wystarczyło strzelić 2 bramki na wyjeżdzie lud jedną do dogrywki, ale okazało się że "piłka bywa przewrotna".

Mecz zacząłem oglądać po swojej ulubionej 60 minucie  he he he.
Patrzę a tu 1-1.

Mołdawianie bronią się w 10, gra toczy się na jednej połowie, cały czas.

I już wtedy remis dawał awans....Mołdawianom.
Ale nie dość tego, kontra w stylu Jagi i Ludogorec na łopatkach.

I cóż z tego że: Bułgarzy grali w 11 na 10 ( w 70' drugą żółtą a w rezultacie czerwoną dostał gracz Milsami), cóż z tego że przy remisie 1-1 ( a remis był od 26 minuty i wcześniej nawet prowadzili 0-1!)musieli strzelić TYLKO JEDNĄ BRAMKĘ, cóż z tego że sędzia przedłużył mecz o 7'35'' skoro Bułgarzy od-padli jak kawki.
Jak dla mnie sensacja dużego kalibru.
Gracze Mistrza z Moldawii zafasowali 9 żółtych kartek i jedną czerwoną w 2 meczach ! Robi wrażenie.
A to tzw "ludowe obrazki" z tego meczu  :-)