Kurcze typując wynik meczu pomyślałem, jak nie teraz to KIEDY.
Gdyby Lech poległ przewiduję,że zacząłby się niezły zjazd.
Typerzy jakby chcieli swoim "dopingiem" pomóc, generalnie typowali ( i ja też) wyganą Kolejorza.
No i do tego niosło się błagalne.... nie spierdolcie tego, nie ZJEBCIE NAM ŚWIĄT.
Pić lepiej z radości niż ze smutku !

Oczywiście bez przesady, to kolejny mecz ligowy i trochę ich pozostało, ale czekałem aż Lech COŚ UDOWODNI.

Teraz będą screeny z meczu:

Powyżej sytuacja w jakiej padła bramka na 0-1 ( asysta Hama strzelec Kejter)

Co mnie NAPRAWDĘ ucieszyło to że Arajuuri strzelił bramkę głową po rzucie wolnym!
Wiele razy pisałem, że dla mnie jest wręcz koniecznością by stoperzy strzelali choć jedną bramkę w ten sposób, w sezonie.
Tu bramka w "stylu Arboledy"i wychodzącego do piłki Fina mogła chyba powstrzymać salwa z pancerfausta. Zresztą już wcześniej Ziubas obronił bramkę po jego strzale TEŻ GŁOWĄ.
PGE Bełchatów pierwszy raz CELNIE strzelał w.... 58'  (Piech).

Mogę teraz z czystym sercem i spokojem ocenić graczy ( skala 0-5)

Gostomski - 2 - niby fajnie, ale te wybicia nogami w jego wykonaniu to 100% strata piłki. Do tego podanie wprost do rywala... tak być nie  może. On nie potrafi często "pocelować w boisko"..

Kędziora -1- bardzo surowo , ale i bardzo słaby mecz Kendziego którego Mak ogrywał po chłopsku, słaba gra w obronie, niecelne podania, podania do najbardziej obstawionych kolegów, podania niecelne, no cały kodeks błędów obrońcy. Dla kandydata na reprezentację skala ocen jest bardzo wymagająca!
Kamiński - 3 - na swoim bardzo przeciętnym poziomie, bez szału, bez wpadek
Arajuutri - 4 - i co z tego że raz się obciął straszliwe, ale strzelił bramkę, był agresywny, widać że to REPREZENTANT, a nie wieszak.
Douglas - 3 - sporo patrzy do przodu, ale z uciekającymi minutami zaczął robić "przecieki".Na plus asysta bramkowa ( wolny) i dobra gra tylko w 1 połowie

Trałka - 4 - gracz meczu wCanal +. Dobry pewny poziom
Serafin - 3 - dobry występ obok Trałki.
Keita - 3 - najlepszy mecz na wiosnę, ruchliwy, ale też niecelnie podający
Formella - 4 - energetyczny, zawadiacki, dynamiczny, pomysłowy. Bardzo fajny mecz

Hamalainen - 4 - ja podziwiam jego elegancję i "klasę> Ile to jego podań marnowali partnerzy. Mimo to i tak "dołożył asystę".

Sadajew - 3 - dobry mecz, ale i tak "nie będziesz prawdziwym napastnikiem Zaur"

Myślałem że za Keitę wejdzie Sanocki tak dobrze radzący sobie w rezerwach i (ponoć) na treningach. Skorża postawił na "straszącego rywali swoją wyblakłą klasą" Pawłowskiego.
Słaba zmiana jak i niepotrzebne wprowadzenie Kadara, który jedynie "zagęszcza środek boiska" i tak będę pisał póki nie pokaże coś naprawdę ekstra.
Zulciak zadebiutowal... dostał 4 minuty. Nie pojmuję słabości Skorży do tego grajka.

Strzelali:( na biało pudła, na żółto celne, podbarwione na niebiesko- bramki)