Zawisza - Cracovia  0-3
widzów (tłumy!) 4 820

Paru widzów na tym meczu jest. Zawisza sobie "wywalczył" nawet  mizerny doping!
Drygi gra od pierwszej minuty.
Co do samego meczu to naszła mnie śmieszna myśl: na ławkach dwóch byłych trenerów Lecha. Jeden Mistrz Polski, drugi mistrz obciachów i wpadek.
Swoją drogą bardziej jednak lubie Mariusza Rumaka, nie mogę ścierpieć tego obolałego i niezdecydowanego wyrazu twarzy Zielińskiego. Przez to niezdecydowanie i chroniczne "zawieszenia" XZieliński wyleciał z Lecha.
Ciekawe ile potrwa w Cracovii.

I druga myśl: dlaczego Zawisza nie gra "byłym stylem rumakowym" czyli: piłka między obrońcami do znudzenia a wyrażnie gra DO PRZODU!
Dlaczego TAK NIE MÓGŁ GRAĆ LECH?
Czyżby sprawdzało się smutne stwierdzenie, że Rumak tak naprawdę UCZYŁ SIĘ trenerki będąc trenerem czołowego zespołu ligowego?
Jeśli tak to sorry.

Wynik po 1 połowie ciekawy- Cracovia WYGRYWA 0-1 po strzale głową Covillo ( co interesujące, to był JEDYNY CELNY strzał Cracovii w 1 połowie).
A po 2 połowie to zupełna niespodzianka ale jak bramkarz wykłada "patelnię" graczowi Cracovii to... sorry.