sobota, 27 lipca 2013

LIGOWA CIEKAWOSTKA czyli historia o podcinaniu skrzydeł

Lato lato lato.
To piękny komunikat. I to wydarzenie przyćmiło wydarzenia 2 kolejki Ekstraklasy.

Co prawda oglądałem w większych lub mniejszych porcjach mecze (szczególnie te o 20:30) ale i tak jakoś chęci by "dobrać się meczom do skóry" nie było.
Ot takie leniwe gapienie się w monitor.

Wyniki może i zaskakujące.
Szczególnie wynik meczu Widzew -Zawisza, gdzie po pierwszej połowie Zawisza wręcz miażdżył rywala, powinien prowadzić 0-3 a w rozliczeniu przegrał.
Ruch-Lechia- remis- no comments. Żal po raz któryś że Lech nie wygrał z Ruchem bo to drużyna "kelnerów" bez dwóch zdań.
Podbeskidzie-Górnik. Mecz w którym dobre chcęci (Podbeskidzie) przegrały z "grą w piłkę nożną".
No i na koniec Pogoń-Legia. Tu stawiano gremialnie na wygraną Legii więc specjalnie nie ma co pisać.

Teraz o tej tytułowej ciekawostce.

Rozegrano 4 pierwsze mecze 2 kolejki Ekstraklasy i co ciekawe w KAŻDYM Z TYCH MECZÓW goście pierwsi strzelali bramkę i tę bramkę strzelali w 1 połowie !
Mecze kończyły się dla gości różnie (jak pisałem) ale fakt pozostanie faktem.

Z "podciętych skrzydeł" dali radę "się podnieść" gracze Widzewa i w pewnym seznsie Ruchu ( remis 1-1).