DZIWNE WRAŻENIA niekoniecznie artystyczne

Ruch - Piast  1-2

Dziwna sytuacja w tym meczu.
Obie dużyny grające "o coś"- Ruch by wydostać się ze strefy spadkowej, Piast ( a to ciekawostka) by "załapać się" do el. rozgrywek UEFA.
Dziwna sytuacja zaś dlatego, że przez pierwsze 70 minut meczu wszystko wyglądało tak jakby obie drużyny grały .... na remis.
Do 70 minuty miałem wątpliwości czy "chwycę za pióro", ale 3 bramki strzelone po 70 minucie nie pozwalały by mecz zlekceważyć.
Ruch strzelając na 1-0 "rozjuszył' Piasta, ktory jakby dopiero teraz zrozumiał że "tu trzeba Panowie grać". Zły trener Brosz zdjąl z boiska paru graczy i... poskutkowało.
Piast strzelil  2 bramki i niespodziewanie to on "rozdaje karty' w walce o 3 miejsce !!!.
Ma niepowtarzalną okazję by "wskoczyć na pudło" .

Bo popatrzmy: 3-ci obecnie Śląsk gra  u siebie z- Wisła i Lechem, na wyjazdach z tymże Piastem, Jagą i Legią.  Prezciwnicy "ciekawi" i niełatwi, walczący też o "coś", a nie o "czapkę śliwek"

Piast 4 obecnie ( już ma miejsce w pucharach na dziś) u siebie ma Śląsk,Koronę i w ostatniej kolejce PGE.
Wyjeżdża do - Podbeskidzia i Polonii. Jakby nie patrzeć "kaliber" przeciwników deczko mniejszy .

No, ale często zespoły "wygrywające na papierze" na boisku "nie dawały rady".