poniedziałek, 23 października 2017

KIEPSCY, TOMCZYK, SCEREENY (pomeczowe)

Wisła Płock (Orlen) - Kiepscy ( Wrocek)  4-1

Kiedy do Śląska przyszedł Urban trochę mój odbiór tej drużyny "się ocieplił". Cenię Robaka, ale niestety gra tam Kosecka więc generalnie dzisiaj jestem za Orlenem. Kiepscy dostają czerwoną kartkę w 13 minucie i już wiadomo kto wygra ten mecz. Zresztą niedługo ( już w 1 połowie) robi się 3-0.

Mecz jak mecz, poniedziałkowy, w Eurosporcie.
Sporą atrakcją są komentatorzy ( mój ulubiony- Strejlau)

-  w oczach skupienie Vareli... oczy piwne
-  słyszeliśmy te kwiaty polskie ( w głośniku głośne KURWA MAĆ!)
-  to jest ta bolesność w pierwszym momencie
-  Przed chwilą widzieliśmy taki obrazek: mężczyzna w czapce, kobieta bez...       Mężczyzna do tego z brodą ( no komentarz powalający, jak w filmie "Rejs")
-  Pawelec niczego złego nie pozwoli sobie zrobić
-  ile tutaj pędzi niebieskich koszulek...
-  jak na razie niektórzy lepiej klną niż grają

Czyli jak widać - Strejlau RZĄDZI  :-) , OBY TAK DALEJ.

Paweł Tomczyk "Pawką" zwany

Można sobie pisać o "swoim" graczu pozytywnie, ale najbardziej cenię sobie kiedy pozytywnie ocenia go  trener rywali. Tak było po meczu  rewelacyjnie spisującej się Odry Opole-Podbeskidzie (2-2).
Tak o Tomczyku mówił trener Odry p. Smyła cyt " Natomiast, słowo do trenera Noconia (Podbeskidzie) : chciałbym też mieć takiego Pawła, który szaleje w ataku, jest nie przypadkiem kadrowiczem Polski i robi różnicę. To na
koniec taka moja pozytywna opinia na temat zawodnika, który mi się bardzo podobał.

Teraz zaległe screeny z meczu w Gdańsku ( ślepota Musiała)

Teraz pytanie dlaczego ta gilezja, kalosz, ślepota Musiał nie gwizdnął "11 tki" ?