Czesiu Zwycięski - u-21 wygrywa

U-21 Polska - Dania
widzów (Gdynia)  3 812

Michniewicz ( nieco zmuszony okolicznościami czyli nagłą "chorobą" Kapustki i kartkami przez które Kownacki nie może grać) wreszcie postawił na to na co w spotkaniu z bardzo dobrymi młodymi Duńczykami powinien postawić.
Postawił na solidność Bednarka ( mimo że ten nie gra w Southampton), przestawił Gumnego tam gdzie ten facet MUSI grać czyli na prawą obronę. Do tego zrobił coś bardzo oczywistego... jeśli Duńczycy lepsi w polu, technicznie, to co... gramy szybką piłką na dobieg czyli w systemie " nas nie dagoniat".
To proste jak piłka nożna.
Czyli od początku szybcy jak wiatr skrzydłowy  Michalak ( Wisła Płock) i "nasz napastniczy poznaniak" czyli walczący i też szybki Tomczyk.
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że ... w 15 minucie bramkę strzela na 1-0... Michalak , a w 24 minucie na 2-0 strzela... Tomczyk.

Do tego zmiana w bramce... jest Grabara, który już w pierwszych minutach broni w nieprawdopodobny sposób strzał rywala.

Nie wymądrzam się ,bo przecież to właśnie postulowałem po beznadziejnym meczu z Wyspami Owczymi ( wywoływałem Grabarę, Bednarka, Michalaka i Tomczyka). Tu "kunszt" Kapustki ( którego, sorry, ale nie lubię. Trudno!) potrzebny "do srania" ,bo wiadomo że z Duńczykami na bank by sobie nie radził.
Powiem nawet tak, na tego rywala właśnie Tomczyk LEPSZY od wolniejszego ( co wiemy) Kownackiego.A co do gadania , że Bielik pomógłby ( jest kontuzjowany) tej drużynie to bierze mnie śmiech bo on nie zagrał nawet połowy meczu w  u-21 ( ani u  Dorny, ani u Michniewicza).

Najlepsi w drużynie- Grabara - Gumny, Bochniewicz, Żurkowski, Szymański, Michalak - Tomczyk.
A tak między nami Tomczyk to "kawał chłopa, nie ramiączko"... he he he. Niech już wraca do Kolejorza na bank będzie lepszy od NBN czy Rakelsa. Bramki "przemawiają za niego".