Ci co na  wypożyczeniu z Lecha = Kurminowski ( Żlina) Skóraś (Raków) Mrozek (GKS) i ten co gra jak leci na Bułgarskiej = Puchacz.
Czyli jak tak licząc to jest aż 6 "pomalowanych na lechicko" piłkarzy.
Sporo.

1 połowa
Pierwsze 10 minut to bardzo duża dominacja Szwajcarów, bardzo duża. Taka, że Polacy nie wychodzili ze swojej połowy. Jednak tak od tej 10 minuty mecz jakby "tajał". Coraz śmielej radzili sobie biało-czerwoni ( grali ubrani na czerwono) tak że nawet w 34'33" zdobyli bramkę, po rogu, głowa obrońcy Bondarenko ( Legia).
Co się rzuca w oczy? Masa niecelnych podań Polaków. My tak 50% celnych, Szwajcarzy tak z 80%. Zamiar jest, wykonanie do kitu.
To takie moje szacunki z oglądu.

Zmieniło się w 2 połowie.
Szwajcarzy jakby odpuścili, a Polakom zaczęło dużo wychodzić, szalał na lewym skrzydle Puchacz ogrywających rywali hurtem. Jednego, dwóch, trzech nie robiło mu rożnicy. Dołożył dwie tzw "celowe asysty bramkowe" gdzie był i zamiar i wykonanie podania ,tak że koledzy strzelali prawie do pustaka.

"Aktualni lechici" jak grali?

Najlepiej Puchacz, widać ,że gość ma dużą pewność, wręcz bezczelność wynikającą z tego ,że gra w lidze. Grał na lewym skrzydle jako "wachadłowy" ( reprezentacja gra z 4 obrońcami). Dwie asysty bramkowe po indywidualnych akcjach gdy ogrywał rywali robiły wrażenie.
Kurminowski - nareszcie "widoczny", bo ostatnio grał jak "niewidzialny człowiek". Teraz często walczył, ogrywał rywali, dobrze się poruszał. Szału może nie ma, ale był widoczny i często wymieniany przez komentatorów. Trochę optymizmu powiało.
Skóraś - ma pecha ,bo kadra gra najczęściej prawym skrzydłem ( on gra na lewym).
Jest prawie niewidoczny.
Mrozek raz dobrze interweniował, ale tak raczej wyłapywał piłki.

Ci co ich nie ma już w Lechu (Szota,Stasiak).?  Jak wypadli ?
Nie powinniśmy po nich płakać

A Michniewicz ma następnych graczy do swojej reprezentacji u-21. Są to Puchacz i Makowski.

W piątek w u-21 pewnie z Bułgarami zagra Jóżwiak, warto więc oglądać  ( mecz o 17:00).