Nie odmówiłem sobie "przyjemności" patrzenia jak padają Milicyjni z Krakowa.

Coś co już nie powinno istnieć, coś co nie powinno dostać licencji na grę. Skoro kiedyś inni takiej licencji nie dostali ( np Polonia Warszawa).
Zaskakuje mnie ,że miarą kondycji finansowej firmy jest jedynie "płacenie pracownikom".
Zresztą nie wiadomo za co, bo dołują straszliwie.
Wisła Kraków to kuriozum w lidze. Coś co przeczy wszelkim zasadom prowadzenia  biznesu.
Gdzie tzw Prezesi narzekają że wierzyciel (miasto Kraków) po raz któryś NIE MA WOLI by prolongować po raz n-ty długów.
Widzę że są "równi i równiejsi".

Cudu nie będzie.
Klub zamieniony w Klub Spokojnej Starości z graczami łaskawie grającymi za friko ( Brożek, Wasilewski, Błaszczykowski). Panowie Emeryci chcący sobie pobiegać dla zdrowia, którego zresztą nie mają.

No dobra. Jeśli dodamy do tego wiekowego Boguskiego i Rafała Janickiego na ŚRODKU obrony to co tu gadać.
Klub wygląda jak  prowizorycznie powiązany sznurkami i zastanawiam się GDZIE Wisła Kraków pojedzie ( pojedzie?) na obóz zimowy. No jest Zakopane pod bokiem więc może tam?

Przegrali strzelając w czasie meczu celnie 1 raz rywalowi który będąc gospodarzem meczu strzelał celnie.... 2 razy ( i zdobył 1 gola).
Czy trzeba więcej pisać o meczu?

Skóraś zagrał w barwach Rakowa od 66'. Biegał i był na poziomie tego meczu.

Tak przy okazji sprawdziłem losy kilku graczy z drużyny MPolski Juniorów Starszych 2018.
Tych co grali z przodu i co mieli dużą rolę w wywalczeniu tego Mistrzostwa.

Michał Skóraś (prawa pomoc) - napisałem
Paweł Tupaj (lewa pomoc) - nie zagrał ni minuty w rezerwach (dziwne), z Bytovią.
Bartosz Bartkowiak (środek pomocy) - grał na swojej pozycji w wygranym meczu z Bytovią Bytów do 71 minuty i zdobył bramkę (głową ,a ma 173 cm wzrostu).
Łukasz Norkowski (środek pomocy) - radzi sobie super na wypożyczeniu w GKS Jastrzębie Zdrój ( są na 4 miejscu, barażowym do Ekstraklasy! ) i grał na wyjeżdzie w zremisowanym 2-2 meczu z Termalicą całe 90 minut. Jest podstawowym graczem Jastrzębia.
Hubert Sobol (napastnik) - przepadł na 1 wypożyczeniu (Warta Poznań), nie za wiele gra (ostatnio nie grał wcale) w ostatnim zespole 1 ligi, Odrze Opole. Te jego wypożyczenia to dramatyczna sprawa, gdy rezerwy potrzebują sensownego napastnika. Zobaczymy jakie będą jego losy po zakończeniu jesiennych gier w ligach.

To ci co ich obserwuję z zainteresowaniem. Stawiałem na Norkowskiego- nie zawodzi mnie.
Skóraś- ot przeciętna ocena. Reszta baaaardzo tak sobie.

Zniknął mi gdzieś Michał Zimmer ( też kluczowy gracz Mistrza z 2018 roku).
To boczny prawo/lewy obrońca. Bardzo trudny do minięcia, grający do przodu. Wydawało mi się, że będzie szedł "w górę" a tu jedna kontuzja w 2018 ( pęknięcia kości śródręcza), potem następne w 2019 i niby jest w kadrze rezerw, ale jeszcze (chyba) nie zagrał ani minuty.
Szkoda, szkoda bo to po mojemu o wiele lepszy boczny obrńca niż grający Karol Smajdor!