czwartek, 21 maja 2015

NIEWIARYGODNE DRUKARSTWO

Tyle się pisze o pomyłkach sędziów. Może pomyłki zrozumiałe- rzecz ludzka ale niezrozumiałe kiedy dotyczą JEDNEJ DRUŻYNY, a co najgorsza dwóch meczów PO RZĄD.
1- mecz Śląsk- CWKS
Kiepscy prowadzą 1-0. Akcja tęczowych , oczywisty faul na Celebanie, nic to...pada bramka ( Jodłowiec) sędzia " ratuje" hegemonce remis!
2- mecz CWKS- Jaga
Przed kilkunastoma minutami Beleszyński wycina w 16 ce Frankowskiego.Ślepy to widzi, kupiony sędzia Gil nie bo zbliża się koniec meczu.
Ale przecież " gospodyni musi wygrać" więc mecz przedłużony o 8 minut!!! I " znajduje się karny" !

Rozumiem błąd w JEDNYM MECZU, ale " ratowanie dupy Ległej" aż dwa razy pod rząd!
To jawne przekupstwo, boiskowe chamstwo, przekręt szyty grubymi nićmi czyli...sędziowskie kurewstwo.