wtorek, 9 grudnia 2014

NIE WIERZĘ USZOM I OCZOM

No po prostu nie wierzę.
W Canal+ CHWALA LECHA!
Teraz tylko pytanie czy chwalą nie dlatego, że przecież w tej stacji TV bardzo silne lobby "wiślackie" ( Baszczyński, Kosowski) nie mal tak silne jak to "prolegijne" i nie wypada przegrać "z kelnerami".
Tak naprawdę o Lechu ciepło wyraża się  tradycyjnie TYLKO Wieszczycki.

A tu proszę. Noszą na rękach.
No bo jak to żeby Wisła przegrała U SIEBIE  z ogórkami? Jeśli Kolejorz WYGRAŁ z Wisłą to znaczy że nie można pisać że Wisła cienka ( no bo taka przecież być NIE MOŻE!).
Zatem to Kolejorz "rozegrał prawdopodobnie najlepszy mecz w sezonie".

Dziwę się bo: zlał wcześniej, już za Skorży, "nietracący bramek" GKS Bełchatow (5-0), "dusił potężnie" Kiepskich ( tak hołubionych w Warszawie), nawet prowadził do przerwy z "kosmiczną Ległą" (0-2).

Ale to pikuś, bo NAJWAŻNIEJSZE że wygrał w Krakowie ze znakomitą Wisłą pokazując momentami "europejski futbol " (Murawski- koment. Canal+). I jakoś nie słyszałem że Wisła słaba, a tylko że Lech "miał niecodzienny wyskok"... he he he.

Żeby "skompletować" ten "niewytłumaczalny wybryk" wstawiono NAWET 4 graczy Lecha do 11-ki kolejki !
No tak. Do tego przecież sędzia gwizdał "pod gości" i cały czas "mieliśmy swoje okazje" (Smuda).
Nieprawda.
Tak naprawdę Wisła miała tylko JEDNĄ okzaję bramkową (oprócz ładnej bramki Burligi) , a miał ją Semir będąc "sam/na sam" z Burićem w 2 połowie przy stanie meczu 1-1.

Lech - 2 sety Jevtića, seta Pawłowskiego, seta Formelli, bramka ze spalonego Zadajewa.
No chyba ,że co innego widziałem, a co innego pokazywano w czasie  transmisji tego meczu.

Prawda jest zaś taka: Wisła dostała wp..l u siebie i od CWeLów i od Kolejorza.
Reszta to "bajki z mchu i paproci" Pana Nochala Smudy.

Kto nie oglądał "Ligi +Extra " po 18 kolejce -- podrzucam parę ciekawych ( tak mi się zdaje) screenów.
Ciekawych choćby z tego powodu, że w przerwie to Kamyk i Kendzi motywują drużynę PRZED wyjściem na boisko, na 2 połówkę meczu.

Tak się rozpisałem, bo naprawdę  ( nie tylko po tym meczu) to dawno ( chyba ostatnio za Smudy, w Lechu i czasów Peszkina/Arboledy/Lewego/Semira)  nie słyszałem tylu pochwał dla Lecha,od WSZYSTKICH uczestników Liga+Extra = za jego grę,

widoczki : Kotor NOSI PIŁKI za Burićem ( 1:12) !, skwaszona gęba Wołąkiewicza PO wygranej - 9:12- scena gdy Skorża gratuluje piłkarzom w korytarzu 8:58 , radość i energia Kędziory - 6:32 ( już ulubieniec kiboli Kolejorza).