poniedziałek, 8 grudnia 2014

NASZA POLSKA LIGOWA KOPANINKA

Ruch-Podbeskidzie 2-0
widzów  3 425

Kiedy słyszy się jak trener Ojrzyński woła do swoich zawodników " nie kombinujcie, grajcie prościej', a widać jak Podbeskidzie gra wyłącznie długą na Demjana lub długą na dobieg to od razu chce się przełączyć kanały.

Zresztą statystyki po 1 i po 2 połowie powiedzą więcej niż moja opinia, skwaszonego widza.

Najśmieszniejsze zaś jest to , że Podbeskidzie przegrywając 2-0 miało w ostatnich 10 minutach  dwie okazje 300 % (Śpiączka i Okińczyc). Poszukajcie sobie w necie skrótu, może tam będą te dwa niemiłosierne pudła.
Jak widać, Podbeskidzie skończyło mecz z JEDNYM CELNYM STRZAŁEM.
Pewnym usprawiedliwieniem było to że nie grał Iwański i Sokołowski zawieszeni na 1 mecz za żółte kartki.
Ruch "zainkasował" 3 punkty a ich pierwsza bramka naprawdę ładna:

Ciekawe ilu graczy odejdzie z Ruchu w czasie przerwy zimowej (ponoć Starzynski do Wisły? Czyli z deszczu pod rynnę?).
W ogole w lidze, w kadrach szykują się zmiany.